Reference našich hostů


Reference hostů a návštěvníků hotelu

Jaroslava Kocourková

Krásné prostředí, bezchybný personál, výborné jídlo. Děkujeme za pobyt a těšíme se na příště.


Patrik 'Šolí' Holý

Fajn prostředí, super zaměstnanci... pochvala :)) !


Jakub Mochan

Výborný hotel a opravdu skvělý personál ( obzvláště slečna na recepci a paní ředitelka :D )


Martina a Radek

Děkujeme za příjemně strávený víkend. Bylo nám u vás moc krásně. Musíme pochválit jak čistotu hotelu, tak velice profesionální přístup opravdu všech zaměstnanců. Užili jsme si nádhernou masáž lávovými kameny, skvělou hodinku v římských lázních a velikou pochvalu posíláme všem, kteří se starali o naše plná bříška. Váš hotel budeme jen a jen doporučovat a za nás slibuji, že se k vám moc rádi zase vrátíme. Kéž by takových hotelů bylo u nás více. Ještě jednou moc děkujeme ;-)


Šárka a Ondra

Moc děkujeme za krásný pobyt. Bylo nám u vás krásně, a když to půjde, rádi zase přijedeme.


Kosařovi

Dobrý den, před 2 týdny jsme u Vás strávili pár dní dovolené. Tak úžasný přístup jsme ještě nikde nezažili, celý personál byl stoprocentně profesionální, vstřícný a milý ke každému klientovi. Celá atmosféra byla více než rodinná. Od čistoty hotelu, přes celé stravování, až po báječné zvířecí společníky nás ohromilo a naše nadšení předáváme dál všem. Třešničkou byly Vaše famózní ovocné knedlíky, na které nelze zapomenout. Díky! Ještě jedno poděkování za poslání zapomenutého pyžamka. Přejeme Vám spoustu tak spokojených klientů a třeba zase někdy na viděnou.


Renata Dvořáková

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za supr pobyt, příjemný personál i dobré jídlo. Dětem se u Vás také moc líbilo.


Pavla a Petr

Děkujeme za velmi příjemný pobyt a možnost být i dvěma pejsky. Moc rádi Vás budeme doporučovat dále. Personál je příjemný a ochotný. Děkujeme Pavla a Petr.