Restaurace


Gastronomie

Restaurace

Hotelová restaurace nabízí tradiční českou kuchyni. Ale i jídla, která znáte dle názvu z provozoven rychlého občerstvení, tím ovšem veškerá podobnost končí. Tato jídla servírujeme takříkajíc „po našem“, a u hostů se těší značné oblibě. Neopomíjíme ani na pusinky a bříška Vašich ratolestí. Důraz klademe na čerstvost a autentičnost používaných surovin. Prostě ve svém pokrmu, například, pokud má obsahovat sýr cheddar, tak tam bude cheddar a nikoliv eidam, pokud to ovšem nebude Vašim zbožným přáním.

Žízen u nás můžete uhasit vychlazeným Plzenským Prazdrojem, či nealko nápojem z široké nabídky od firmy Coca-Cola, nebo točenou limonádou, či prostě chlazenou vodou z horské studánky. K vynikající kávě z pražírny rodiny Corsini nabízíme sladkosti z vlastního pečení, či cukrářské výroby. Pokud neholdujete kofeinu, máme pro Vás čaje o nichž je zbytečné se rozepisovat, protože jednou ochutnat je lepší než desetkrát číst, či stokrát slyšet. A poté u jednoho nezůstane.

Pro oslavy, večírky či firemní akce připravíme raut na míru přesně dle vašeho přání. V létě mají naši hosté možnost využít venkovní posezení u zahradního jezírka.

OTEVÍRACÍ DOBA RESTAURACE 16:00 - 23:00

PROVOZNÍ DOBA KUCHYNĚ       16:00 - 20:00